Дівчинка з Дубенщини - призерка Міжнародного конкурсу

Дівчинка з Дубенщини - призерка Міжнародного конкурсу

У неділю, 24 червня, у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», який вже другий рік поспіль проходить на Рівненщині.


Дубенський район представляла переможець районного етапу конкурсу, організованого відділом освіти Дубенської РДА, учениця Мирогощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Анна Декер, яку підготувала Оксана Олександрівна Чуй, вчитель музичного мистецтва. Пісня «Крила янгола» принесла Анні почесне ІІ місце серед учасників І вікової категорії. 


Варто зазначити, що за перемогу змагалися 20 дітей віком від 6 до 15 років з усіх куточків Рівненщини, які стали кращими за результатами районних та міських відбіркових етапів. Юні вокалісти демонстрували свої таланти в естрадному, народному, джазовому та академічному співі.


Юні таланти оцінювало журі до його складу увійшли організатор Рівненського обласного конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» Ірина Луценко, Народні артисти України Тарас Петриненко, Юрій Рибчинський, музичний продюсер та композитор Руслан Квінта, співачка Віра Кекелія, народний депутат, автор ідеї та засновник ГО «Яскраві діти України» Ярослав Москаленко. Крім того, дітей оцінювало й незалежне дитяче журі. Про це йдеться на сайті Дубенської РДА.

423

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...