Шукаєте роботу? Зверніть увагу на патронатне батьківство

Шукаєте роботу? Зверніть увагу на патронатне батьківство
Фахівці із соціальної роботи Дубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активно шукають кандидатів в патронатні вихователі серед різних категорій населення, небайдужих до долі тих, хто поряд.

Зокрема, 9 липня в приміщенні Дубенського міськрайонного центру зайнятості для безробітних громадян, які перебувають на обліку, проведено інформаційний захід з питань впровадження патронатної форми виховання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.


Фахівці центру соціальних служб ознайомили учасників заходу з новою формою сімейного виховання та однією з альтернатив працевлаштування — патронат над дитиною. Усі присутні були поінформовані щодо критеріїв відбору кандидатів у патронатні вихователі, їх обов’язків під час надання комплексу послуг, що передбачають тимчасовий догляд, виховання та реабілітації дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин. Також була висвітлена інформація про фінансування патронатних вихователів. Оскільки, патронатна родина буде отримувати заробітну плату  та два прожиткові мінімуми на кожну дитину, то однією із вимог є те, що один з патронатних батьків має бути безробітним, бо основним місцем роботи стає опіка над дитиною, відповідно йому чи їй нараховуватиметься стаж.


Створення ефективної системи патронатних сімей дозволить не лише вберегти дітей від влаштування в заклади, а й зменшити кількість інтернатів. Наразі головне завдання — знайти кандидатів у патронатні батьки.


Всіх небайдужих просимо звертатись до спеціалістів Дубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який знаходиться за адресою: м. Дубно, вул. Д.Галицького, 17 або за тел. (03656) 4-29-79.


224

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...