До уваги представників переселенської громади та мешканців Рівненщини!

До уваги представників переселенської громади та мешканців Рівненщини!

Продовжується реєстрація на участь у новому проекті з підтримки самозайнятості та мікропідприємництва «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні».


До участі у проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Рівненській  області, та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років. У рамках проекту заплановано безкоштовні дводенні тренінги у м. Рівне із розвитку самозайнятості та мікропідприємництва. Учасникам тренінгів з районів відшкодовуються транспортні витрати. Також вони забезпечуються канцтоварами та роздатковими матеріалами, обідом та  кава–паузами. Для кожного учасника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану.


У тренінгах за напрямком «Самозайнятість» можуть взяти участь особи, які в минулому не отримували грантів від МОМ або інших донорів, уже розпочали або готуються започаткувати власну справу. За умови успішного захисту бізнес-плану розмір гранту складає до 650 €.


До тренінгів «Мікропідприємництво» запрошуються особи, які мають досвід офіційно зареєстрованої підприємницької діяльності, підтверджений відповідними документами, не пізніше ніж з 01.01.2017 року, активний діючий бізнес й претендують на отримання гранту для розширення бізнесу. Розмір гранту в разі успішного захисту бізнес-плану та виконання додаткових вимог донора (співфінансування, найм працівників, тощо) складає до 2500 €.


Гранти не видаються готівкою, а полягають у закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо. У рамках проекту не фінансується оренда приміщень чи обладнання; купівля вживаного обладнання чи транспортних засобів; послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо); купівля тварин чи саджанців.


Що треба зробити?


Якщо ви, внутрішньо переміщена особа, учасник АТО, член сім'ї учасника АТО, багатодітна мати/батько, маєте інвалідність  чи утримуєте члена родини з інвалідністю, маєте інші ознаки вразливості,  при цьому ще й маєте бажання організувати власну самозайнятість  або  вдосконалити вже існуючий бізнес,  тоді вам до нас!  — в центр підтримки громадських ініціатив «Чайка».


Звернутись можна  електронною поштою:  iom.grant.rivne@gmail.com  або  centerchaika@gmail.com


Завітати в офіс офіс організації:  вул. Д. Галицького, 19, офіс 215, м. Рівне, 33027, україна


Контактні телефони:


096 126 52 58 – Лариса


097 544 19 39 – Тетяна


098 801 87 76 – Тетяна


Прийом заявок триває до завершення формування відповідних тренінгових груп, про його завершення буде повідомлено додатково. Анкета для участі заповнюється представником ГО «Чайка»


Наголошуємо, що відбір відбувається на конкурсній основі – заповнення анкети не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники ГО «Центр «Чайка» для особистого інтерв’ю. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.


Реалізація проекту здійснюється представництвом міжнародної організації з міграції в Україні за фінансової підтримки уряду федеративної республіки Німеччина, що діє через німецький банк розвитку (KFW). Виконавчий партнер у Рівненській області – громадська організація «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка».

287

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...