Депутати клопочуть про виділення додаткових коштів освітньої субвенції з державного бюджету

Депутати клопочуть про виділення додаткових коштів освітньої субвенції з державного бюджету
У п'ятницю, 27 липня, в залі засідань відбулася п'ятдесят шоста сесія Дубенської міської ради, на яку було винесено 102 питання та прийнято 78 рішень. 

Основні з них: Про результати роботи Дубенської місцевої прокуратури у першому півріччі 2018 року; Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради; Про затвердження Програми енергоефективності м.Дубно на 2018-2020 роки; Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Дубно на 2018 рік; Про  затвердження Програми зайнятості населення м. Дубно на 2018-2022 роки.

Під час сесії схвалено звернення депутатів Дубенської міської ради до голови Верховної Ради України А.Парубія, Прем'єр-міністра В.Гройсмана,  міністра освіти і науки України Л. Гриневич, народного депутата України О.Дехтярчука щодо виділення додаткових коштів освітньої субвенції з державного бюджету.
Також схвалені звернення депутатів Дубенської міської ради до депутатів Мирогощанської об’єднаної територіальної громади, Плосківської сільської ради, Привільненської об’єднаної територіальної громади, Смизької об’єднаної територіальної громади, Тараканівської об’єднаної територіальної громади щодо фінансування закладів освіти.
253

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...