У закладах області оздоровлено 20 дітей з Дубенщини

У закладах області оздоровлено 20 дітей з Дубенщини

У дитячих оздоровчих закладах області, а це «Хрінники”, „Веселка”, “Агатівка”, „Берізка”, оздоровлено 20 дітей району, які потребують особливої уваги та підтримки: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей. Цьогоріч оздоровча кампанія співфінансується з районного та обласного бюджету.


Разом з тим, за путівками, придбаними за кошти державного бюджету, оздоровлювалися діти в ДПУ МДЦ “Артек” м. Київ та ДП УДЦ „Молода гвардія” м. Одеса. З початку року там побувало 6 дітей.


Слід відзначити, що на виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на період до 2022 року в районному бюджеті було передбачено 46,6 тис. грн. Ці кошти були спрямовані для надання субвенції обласному бюджету для компенсації вартості путівок шляхом надання грошової субвенції. З обласного бюджету на оздоровлення дітей району було виділено 93,2 тис. грн. Про це повідомляє Дубенська РДА.

324

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...