Понад 7 млн грн. повернуто до міського бюджету

Понад 7 млн грн. повернуто до міського бюджету
У ході моніторингу Дубенською місцевою прокуратурою офіційного сайту Державної архітектурно–будівельної інспекції України встановлено, що 24.09.2015 ДАБІ України на підставі акту готовності до експлуатації зареєстровано сертифікат про відповідність закінченого будівництвом об’єкта, розташованого в  м. Дубно.

Згідно зі ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов’язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.

Разом з тим, замовник будівництва із заявою до Дубенської міської ради не звертався та відповідний договір пайової участі не укладав, внаслідок чого місцевий бюджет недоотримав 7 186 947,28  грн.
На виконання функцій передбачених ст. 131 Конституції України, за фактом виявленого порушення інтересів держави, Дубенською місцевою прокуратурою підготовлено та подано до Господарського суду міста Києва позовну заяву про стягнення на користь Дубенської міської ради 7 186 947,28 грн. збитків, яка задоволена в повному обсязі.
362

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...