На Дубенщині відсвяткували кінець жнив

На Дубенщині відсвяткували кінець жнив
Фольклорний фестиваль«З народної криниці» на Дубенщині став справжнім святом родини та громади. За 10 років свого існування воно добре прижилося серед місцевих жителів та перетворилося на народне. Таким чином, у районі святкують кінець жнив.

Щороку на мистецьку подію з’їжджаються усі громади району, аби продемонструвати свої таланти, звичаї та традиції, ремесла та традиційну українську кулінарію. Цьогоріч на гостини приїхали делегації з Польщі та інших областей. На свято своїх земляків завітала й народний депутат, представник Президента України у Верховній Раді України Ірина Луценко.

Найдостойніших жителів Дубенщини, які творять сучасну історію, відзначили у рейтингу шани «Золотий колос». Відзнаки отримали 16 жителів Дубенщини, зокрема захисники, лікарі, педагоги, підприємці та аграрії. Нагороди вручали народні депутати Ірина Луценко та Олександр Дехтярчук, заступник голови ОДА Олександр Корнійчук, перший заступник голови облради Сергій Свисталюк, а також керівники району.

Учасники фестивалю мали змогу побувати на різних локаціях. Зокрема, на ремісничій території можна було спробувати себе в ковальстві, соломоплетінні та гончарстві. Найбільшою стала – гастрономічна галявина. Тут громади представили свої традиційні кулінарні смаколики. Не обійшлося й без параду короваїв. А родзинкою стали конкурси – найсмачніший дерун та найбільший гарбуз.

Мистецька територія вражала великою кількістю виробів народних умільців, які могли придбати гості свята. Упродовж фестивалю звучали народні композиції у виконанні місцевих аматорських колективів та запрошених гостей. Про це повідомляє Рівненська ОДА.
 

260

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...