Виграли авто - не радійте

Виграли авто - не радійте

«Ви виграли автомобіль!» – таке смс повідомлення отримують власники мобільних телефонів. Коли «щасливий володар авто» телефонує на номер з якого надійшло смс повідомлення, співрозмовник відрекомендовується «представником компанії», яка проводить розіграш. Невідомий повідомляє про деякі умови, за яких можна отримати авто. Мовляв, машина для переможця абсолютно безкоштовна, але треба заплатити комісійні за послуги оподаткування. А щоб все відбулося якнайшвидше і переможець отримав омріяну машину, гроші треба переказати на рахунок, який вказує представник компанії.


Чоловік одразу ж виконує ці вимоги і перераховує певну суму грошей, в основному це зовсім не маленькі кошти. Лише згодом, ошуканий починає розуміти, що став жертвою шахраїв, оскільки автівку ніхто не приганяє, а телефон «представника компанії» не відповідає. 


Працівники поліції вкотре звертаються до громадян не довіряти всіляким акціям, розіграшам, які пропонуються у телефонному режимі, також не довіряти випадковим людям на вулиці, особливо, коли мова йде про дорогоцінні товари. Бережіть власні заощадження і дбайте про власну безпеку. Про це застерігає дубенська поліція.

411

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...