Дубенчани можуть голосувати за туристичний бренд Дубна

Дубенчани можуть голосувати за туристичний бренд Дубна

Сьогодні, 24 вересня, у малому залі Дубенської міської ради відбулося засідання конкурсної комісії щодо відбору кращих робіт із розроби туристичного бренду міста. Варто зауважити, що цей конкурс діє в рамках проекту, який підтримала Британська рада в Україні (програма «Активні громадяни») у співфінансуванні Дубенської міської ради.


Сам конкурс розпочався 22 серпня, а сьогодні відбулося засідання конкурсної комісії, головним завданням якої було відібрати 3 найкращі варіанти, які будуть допущені до подальшого голосування мешканцями міста і вибору переможця.


На конкурс свої роботи подавали 7 авторів, а робіт, які були представлені комісії — було 14. Варто зауважити, що всі роботи були змістовними та вартими уваги. Тому завдання було не простим — вибрати 3 кращі варіанти.


«Оцінювання робіт відбувалося за 7 критеріями, які включали технічні, творчі та змістовні елементи роботи. Для мене, особисто, трохи суперечним був процес голосування, оскільки члени комісії прийнялися обговорювати кожну роботу публічно, замість того, щоб просто дати оцінку відповідності за кожним з критеріїв, поставивши відповідний бал. Але сам конкурс відбувся і проміжний результат досягнуто.»Ділиться враженнями у Фейсбуці учасник заходу Микола Мандзюк.


Отже, за результатами голосування комісії, для уваги мешканців Дубна буде представлено 3 роботи, серед яких потрібно буде визначити найкращий варіант, що й буде презентувати Дубно потенційним туристам та всім приїжджим.


Всі бажаючі зможуть віддати свій голос за наступним посиланням docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSesn1i1-Ha4YCIfoiExVwmCnmqB0IdCphmWS0ZSkrFxz7WNdA/viewform

283

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...