У Дубні з'являться нові вулиці

У Дубні з'являться нові вулиці
Звіт про проведення громадського обговорення щодо найменування нових вулиць в  районі вулиць Львівська-Ігоря Свєшнікова-Берестецька
Дубенська міська рада в період з 1 лютого до 1 квітня 2018 року проводила громадське обговорення щодо найменування нових вулиць в районі вулиць Львівська-Ігоря Свєшнікова-Берестецька. Пропозиції (зауваження) ініціаторів громадського обговорення приймалися до 1 березня 2018 року. 
У зв'язку з тим, що пропозиції щодо найменування нових вулиць не надійшли, було вирішено продовжити прийняття пропозицій до 1 грудня 2018 року.
У зазначений період надійшли пропозиції від управління освіти Дубенської міської ради, відділу культури і туризму Дубенської міської ради, Дубенського відділення національної спілки письменників України, відділу з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації Дубенської міської ради та Державного історико-культурного заповідника м. Дубна.
29 листопада за наслідками розгляду пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення, рішенням комісії про найменування нових вулиць в районі вулиць Львівська-Ігоря Свєшнікова-Берестецька було прийнято — рекомендувати міській раді присвоїти вулицям житлового кварталу м. Дубно в районі вулиць Львівська-Ігоря Свєшнікова-Берестецька наступні назви:
  — вулиця Антонія Мальчевського;
  — вулиця Діонісія Міклера;
  — вулиця Добросусідська;
  — вулиця Героїв Танкістів;
  — вулиця Знесенська;
  — вулиця Праведників Світу;
  — вулиця Чумацька;
  — вулиця Кобзарська.
Відповідно до Положення про порядок з найменування та перейменування вулиць, площ, провулків, інших об'єктів на території міста Дубна, затвердженого рішенням міської ради від 01.03.2016 №352, рішення комісії з найменування та перейменування вулиць, площ, провулків, інших об'єктів на території міста Дубна є рекомендаційним, а остаточне вирішення питання щодо найменування нових вулиць в районі вулиць Львівська-Ігоря Свєшнікова-Берестецька приймає міська рада за погодженням з виконавчим комітетом. Про це повідомляє Дубенська міська рада.
99

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...