Украв у військкоматі сейф - отримав понад три роки за ґратами

Украв у військкоматі сейф - отримав понад три роки за ґратами
З початку 2018 року, за підтримання публічного обвинувачення прокурорами Дубенської місцевої прокуратури, місцеві суди, з ухваленням кінцевого рішення, розглянули 392 кримінальних провадження, з них 61 особа засуджена до реальної міри покарання у виді позбавлення та обмеження волі.

Не став винятковим і розгляд Дубенським міськрайонним судом кримінального провадження за обвинуваченням 27-річного жителя м. Дубна, який обвинувачувався у крадіжці металевого сейфа з приміщення Дубенського об’єднаного військового комісаріату взимку минулого року.

Зловмисник, який вчинив злочин у період випробування, встановленим за попереднім вироком суду, в ході проведення досудового розслідування та судового розгляду вину у скоєному так і не визнав, однак в ході проведення судового слідства судом встановлено достатньо сукупність доказів винуватості молодика у повторному викраденні чужого майна.
Дубенчанина, дружина якого теж засуджена за вчинення крадіжок на території міста Дубна та району, взяли під варту в залі суду, наступні 3 роки 6 місяців він проведе у місцях позбавлення волі.
Про це повідомляє керівник Дубенської місцевої прокуратури Василь Мартинюк.
191

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...