За скільки у Дубні можна буде купити новорічну ялинку?

За скільки у Дубні можна буде купити новорічну ялинку?
З метою уникнення незаконного винищення насаджень, Дубенське лісове господарство пропонує містянам придбати ялинки чи сосни за такими цінами:


У вартість ялинки входить вартість бірки. Товар можна придбати за адресою: вул. Берестецька, 35 у Дубні (приміщення магазину «Калина»). Реалізація розпочнеться з 17 грудня цього року.
Нагадаємо, що штрафні санкції за незаконну вирубку новорічних дерев складаються із суми заподіяної шкоди лісу, адміністративного штрафу та кримінальної відповідальності (у разі істотної шкоди). Розмір шкоди залежить від місця скоєння незаконної рубки новорічної ялинки (в лісі чи в межах населеного пункту) та діаметра дерева у корі, зокрема відповідно до додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 № 665 «Такса для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу підприємствами, установами, організаціями та громадянами незаконним вирубуванням та пошкодженням дерев і чагарників до ступеня припинення росту» відшкодовується шкода за незаконне вирубування хвойних дерев віком до 41 року в грудні-січні – діаметр дерева у корі  до 10 см розмір шкоди 453,99 грн, 10,1-14 см – 799,86 грн, 14,1-18 см – 2053,71 грн.
176

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...