Місцевих військовослужбовців привітали з Днем Збройних Сил України

Місцевих військовослужбовців привітали з Днем Збройних Сил України

5 грудня у військовій частині Дубна А1519 відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера. В. о. голови райдержадміністрації Володимир Іщук привітав військовослужбовців, волонтерів та подарував набір інструментів і шліфувальну техніку для військової частини. Міський голова Василь Антонюк також привітав та вручив подарунок — зарядний пристрій до акумуляторів для виконання завдань за призначенням у зоні ООС. 


Після офіційної частини, військовослужбовців привітали вокальні та хореографічні колективи районного будинку культури. Згодом урочисті заходи відбулися в Мирогощанському аграрному коледжі, де студентів коледжу відзначили дипломами за призові місця участі в спартакіаді серед допризовної молоді. Також подякою голови райдержадміністрації відзначили командира військової частини А7069 Віктора Філімоненка.У Дубенському ОМВК урочистий захід з нагоди Дня Збройних Сил України відбувся 6 грудня. Кращим військовослужбовцям комісаріату було оголошено подяку від військового комісара Анатолія Кононова. Також під час заходу відбулося підведення підсумків акції для школярів «Дякую захисникам!». Усім учасникам було вручено грамоти та солодкі подарунки.


Потому в міському Будинку дітей та молоді відбулися урочистості, під час яких керівництво району та міста привітали присутніх зі святом. Військовослужбовців, учасників антитерористичної операції за мужність, самовідданість проявлені під час виконання військового обов’язку, патріотизм, вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави було нагороджено відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», медаллю «За оборону рідної держави», нагрудним знаком «Гідність та честь», Грамотою голови Дубенської районної державної адміністрації. За інформацією Дубенської РДА. 
  

91

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...