Дубенські рятувальники здавали іспити

Дубенські рятувальники здавали іспити

Цими днями комісія ГУ ДСНС у Рівненській області приймає заліки щодо готовності співробітників міськрайонних гарнізонів Служби порятунку Рівненщини до виконання обов’язків керівника гасіння пожежі. 6 грудня в Дубні на території 5-ї державної пожежно-рятувальної частини здавали іспити рятувальники Дубенського, Радивилівського, Млинівського та Демидівського районів.


Співробітники Держслужби з НС проходили теоретичне тестування на знання нормативних документів оперативно-рятувальної служби та дій під час ліквідації надзвичайних ситуацій і гасіння пожеж. На другому етапі всі учасники практично відпрацьовували навчальні вправи із спеціальної та загально-фізичної підготовки.


По закінченню здачі заліків усі понад 40 співробітників Дубенського, Радивилівського, Млинівського та Демидівського гарнізонів Служби порятунку Рівненщини успішно отримали допуски на виконання обов’язків керівника гасіння пожеж.


Також цього дня дубенські вогнеборці провели для колег з інших районів екскурсію в підрозділі, практично продемонстрували можливості нового обладнання, що є на озброєнні ДПРЧ-5, та ознайомили з історією створення та розвитку пожежно-рятувальної частини. Головне управління ДСНС України у Рівненській області.

99

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...