Дубенська районна спортшкола відзначила 15-річчя

Дубенська районна спортшкола відзначила 15-річчя

Нагородженням кращих спортсменів та тренерів Дубенського району відзначили п'ятнадцятиріччя від заснування районної дитячо-юнацької спортивної школи. Зі словами вітань та побажаннями подальших спортивних здобутків до присутніх звернулись голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, заступник голови Дубенської районної ради Андрій Бронський, голова обласного ФСТ «Колос” Анатолій Соляр та вручив грамоти.


Голова адміністрації вручив директору Івану Ілюсю свідоцтво про присвоєння другої категорії районній дитячо-юнацькій школі.


Кращі спортсмени та тренери за підсумками 2018 року нагороджені кубками та грамотами голови адміністрації:


Момотюк Леонід Петрович — тренер — викладач районної дитячо-юнацької спортивної школи за підготовку чемпіонів і призерів світу, Європи та України з гирьового спорту.


Дзюбук Марія — чемпіонка України з гирьового спорту.


Фесюк Микола — чемпіон України з гирьового спорту.


Чубаєвський Юрій — чемпіон України з гирьового спорту.


Грицак Андрій — срібний призер Світу з гирьового спорту.


Степанюк Тарас — срібний призер України з гирьового спорту.


Сердюк Іван — багаторазовий переможець міжнародних змагань з гирьового спорту.


Продун Валерій Іванович — тренер — викладач районної дитячо-юнацької спортивної школи, чемпіон України з гирьового спорту серед ветеранів.


Мушировський Віктор Анатолійович — тренер-викладач районної дитячо-юнацької спортивної школи  за підготовку призерів світу, чемпіонів та призерів України з армспорту.


Алєксєєчкін Андрій — срібний призер України з армспорту.


Вальчук Сергій — бронзовий призер України з армспорту.


Мельничук Роман — бронзовий призер України з армспорту.


Білецький Микола — чемпіон України з армспорту.


Грицюк Дмитро — чемпіон України з армспорту.


Петронюк Вікторія — чемпіонка України, бронзова призерка Світу з армспорту.


Осійчук Василь Тарасович — тренер-викладач районної дитячо-юнацької спортивної школи з веслування, чемпіон Європи з веслування на човнах „Дракон”.


Недашковський Віктор Альбертович — тренер-викладач районної дитячо-юнацької спортивної школи з веслування, чемпіон Європи з веслування на човнах “Дракон”.


Лахита Віталій Петрович — тренер-викладач районної дитячо-юнацької спортивної школи з веслування, чемпіон Європи з веслування на човнах „Дракон”.


Ящук Ольга — бронзова призерка України з веслування на човнах “Дракон”.


Камлочук Леонід Васильович -  тренер-викладач районної дитячо-юнацької спортивної школи з веслування. Його вихованці ставали чемпіонами України, Європи та  світу.


Ілюсь Степан Іванович — тренер-викладач районної дитячо-юнацької спортивної школи за підготовку чемпіонів області з вільної боротьби.


Надеін Сергій — чемпіон області, призер всеукраїнських змагань з вільної боротьби.


Бурлака Вадим — чемпіон області, призер всеукраїнських змагань з вільної боротьби.


Климчук Ілля — чемпіон області, призер всеукраїнських змагань з вільної боротьби.


Кубик Яна — чемпіонка області, призерка всеукраїнських змагань з вільної боротьби.


Баблюк Микола Валерійович — тренер-викладач районної дитячо-юнацької спортивної школи з боксу. Його вихованці ставали чемпіонами Європи та  призерами України.


Комягін Анатолій Миколайович - тренер-викладач районної дитячо-юнацької спортивної школи з футболу за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток спорту.


Фірсова -Кондратюк Світлана Вікторівна - тренер-викладач районної дитячо-юнацької спортивної школи з вільної боротьби, чемпіонка Рівненської області призерка всеукраїнських та міжнародних змагань.


Довгалець Василь Васильович  тренер-викладач районної дитячо-юнацької спортивної школи. Його вихованці ставали чемпіонами області, України та  призерами міжнародних змагань.


Не оминули увагою футбольні клуби, які по завершенню чемпіонату району 2018 року з футболу  в 1 та 2 лігах отримали кубки, грамоти та медалі.


Футбольну команду «Княгинин» — бронзовий призер ІІ ліги чемпіонату Дубенського району з футболу.


ФК «Вілія-Смордва» — за І місце ІІ лізі чемпіонату Дубенського району з футболу.


ФК «Камаз-Агро Острожець» — бронзового призера прем’єр-ліги чемпіонату Дубенського району з футбол


ФК «Підлужжя» — срібного призера прем’єр-ліги чемпіонату Дубенського району з футболу.


ФК «Редут-Семидуби» за перше місце в прем’єр-лізі чемпіонату Дубенського району з футболу.

146

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...