Чи отримає бронзовий призер Олімпійських ігор Тарас Міщук квартиру у Львові?

Чи отримає бронзовий призер Олімпійських ігор Тарас Міщук квартиру у Львові?

Бронзового призера Ігор XXХI Олімпіади в Ріо-де-Жанейро каноїста дубенчанина Тараса Міщука визнали найкращим спортсменом Львівщини за підсумками спортивного серпня. Згідно зі словами заступника начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксани Вацеби, кандидатуру спортсмена одноголосним рішенням підтримали усі члени колегії управління фізичної культури і спорту Львівської обласної державної адміністрації та члени виконкому відділення НОК України у Львівській області. Таке визнання 21-річний весляр заслужив за здобуття у парі з Дмитром Янчуком бронзової медалі Олімпійських ігор в Ріо у каное-двійці на дистанції 1000 метрів.

Нагадаємо, що минулого року Тараса Міщука уже обирали кращим спортсменом Львівщини.

Чи вирішилося квартирне питання? Андрій Садовий після численних публікацій у мас-медіа Львова про те, що мерія ніяк не відзначила призера Олмлімпійських Ігор 2016 Тараса Міщука, нагородив спортсмена двокімнатною квартирою.

«Є добра традиція – за олімпійське золото ми завжди у Львові даємо хороше помешкання. В цьому році ми отримали олімпійську бронзу і вона є дуже цінною. Сьогодні також мав розмову з керівником обласної ради О. Ганущином, і ми спільно домовилися, що у цьому місяці Тарас отримує двокімнатну квартиру», – розповів міський голова Львова.

За його словами, частину коштів на помешкання виділить на сесіях обласна і міська ради. Є домовленість з забудовниками, щоб це була хороша квартира, щоб ціна відповідала якості, і щоб у вересні ця процедура була завершена.

За інформацією Львівського порталу

1404

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...