Двоє дзюдоїстів з Рівненщини вибороли бронзу на Паралімпійських іграх в Ріо-Де-Жанейро

У перший день змагань, 8 вересня, на Паралімпійських іграх в Ріо-Де-Жанейро українці вибороли 9 медалей:1 золоту, 1 срібну та 7 бронзових.Серед призерів і представники Рівненщини. Бронзову нагороду здобув Давид Хорава – у ваговій категорії 66 кг. Слабозорий дзюдоїст переміг в поєдинку за третє місце спортсмена з Южної Кореї.

Дзюдоїстка з ураженням зору Юлія Галінська у ваговій категорії до <st1:metricconverter>48 кг</st1:metricconverter> у півфіналі програла німкені, але це не завадило їй здобути паралімпійську «бронзу».

За кількістю нагород українська збірна на третьому місці. Нагадаємо, що Україну представляють на змаганнях 172 спортсмени у 15 видах спорту.