Які зміни підготувало ЗНО-2018

Які зміни підготувало ЗНО-2018
На Рівненщині розповіли про три основні новації зовнішнього незалежного оцінювання у наступному році. Так, вперше абітурієнти, які проходитимуть ЗНО з іноземних мов, матимуть можливість виконати частину тесту методом аудіювання – розуміння мови на слух – та розділятимуться на 2 рівні: на В1 та В2 відповідно.

 

Щодо ЗНО з предмету українська мова і література, то його складатимуть студенти професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ акредитації – ПТНЗ та коледжі.

 

Тестові матеріали ЗНО із історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдавською, польською, російською, румунською, угорською мовами.

 

Кожен учасник матиме змогу скласти тест не більше, як із чотирьох предметів. У першу чергу складатимуть українську мову, далі – математика чи історія України, а третій предмет абітурієнти обиратимуть на власний розсуд. Це можуть бути українська мова і література, історія України, математика, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

 

Основні дати ЗНО-2018:

— 06 лютого по 19 березня – реєстрація;

— 22 травня по 13 червня – основна сесія;

— 2 по 11 липня – додаткова сесія.

 

«Абітурієнти матимуть право подавати до семи заяв, але не більш, як на чотири спеціальності, і сертифікат має датуватися 2016, 2017 або 2018 роком. Результати ЗНО з іноземних мов приймаються до розгляду комісією лише 2018 року», –  зазначила директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариси Середяк Лариса Середяк під час прес-конференції.

 

Нагадаємо, що на сайті Українського центру оцінювання якості освіти можна безкоштовно ознайомитись із тестами минулих років, пройти тренувальне он-лайн тестування. Можна спробувати свої сили й у повноцінному пробному ЗНО, але така послуга платна.

 

(032)2422660 – телефон гарячої лінії та www.lvtest.org.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Про це повідомила прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.
2253

1 коментар

Завантаження...