Фітокомплекс Універсальна антипаразитарна програма для дітей віком 5-7 років

Фітокомплекс Універсальна антипаразитарна програма для дітей віком 5-7 років
Фітокомплекс Універсальна антипаразитарна програма для дітей віком 5-7 років 0Фітокомплекс Універсальна антипаразитарна програма для дітей віком 5-7 років 1Фітокомплекс Універсальна антипаразитарна програма для дітей віком 5-7 років 2
8 фітокомплексів
Схема прийому на 2,5 місяці
Додаткова література

bit.ly/3QQraHK

Програма знищує та виводить з організму личинки паразитів та грибкову інфекцію.

Розроблена вченими Академії медичних наук України.

Складається на 100% з натуральних компонентів: прозерів та екологічно чистих трав та рослин.

Безпека та ефективність підтверджена клінічними випробуваннями, проведеними Інститутом педіатрії, акушерства та гінекології.

Зручна форма вживання.

Брейблок — Очищує кишечник від ядів, шлаків, токсинів та калових каменів. Активізує моторику кишківника. Підсилює вироблення травних соків та жовчі. Сприяє нормалізації кишкової мікрофлори. Має антисептичну дію.

Бриз – Нормалізує функції дихальної системи. Має відхаркувальну, протизапальну, знеболювальну та антисептичну дію. Розріджує та евакуює мокротиння. Покращує регенерацію епітелію слизових оболонок дихальних шляхів.

О.К — Зміцнює кістки та суглоби, запобігає розвитку остеопорозу та дегенерації хрящової поверхні суглобів. Сприяє засвоєнню кальцію в організмі. Зміцнює нігті, зуби, волосся. Сприяє загоєнню переломів, ран. Покращує діяльність серцево-судинної системи.

Лайфгард – Посилює захисні функції організму. Сприяє профілактиці бактеріальних та вірусних інфекцій. Перешкоджає розвитку онкозахворювань. Має антиоксидантну та протизапальну дію. Має гіпоалергенну дію.

Антипаразит — Має антигельмінтну дію на круглих, плоских та кільчастих червів. Згубно діє на найпростіших: лямблій, хламідій, трихомонад, токсоплазм. Має протигрибкові та протимікробні властивості. Має проносні та бактерицидні властивості. Активізує перестальтику кишечника.
Телефон:
(098) 7504141
Ціна:
1236 грн.
75

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...