Коментарі

Коли можна зателефонувати
Коли можна зателефонувати
сдавік Здам квартиру
17:28
яка ціна с комуналкої
Доброго дня! Як оформити замовлення? Цікавлять цукерки розфасовка 2кг Цук Котигорішок75 *2=150 Дякую.
купила у Львові цукерки «чорнослив з горіхом», смачні, але з 300 грм горішок був лише в одній… якось образливо, ніби знову обдурили…
Обслуговування на найнижчому рівні!!! Жах, ніякої поваги до відвідувачів. Сьогодні, я втратила купу часу, грошей і нічого незробила, завдяки халатності працівника!!! Дякую!!!
Грузчики Киев www.gruzchiki-kiev.net Заказ грузчиков в Киеве.
конфеты Чернослив с орехом отвратительные!!!
с мусором, с черенками от сливы в средине
не буду больше никогда брать!
Усю техніку купую на elmir.ua/ сервіс найвищого рівня. Якщо потрібен інструмент, то hauswerker.com.ua/ також чудовий сервіс, нормальні ціни і в гарантійному обслуговуванні не відмовляють.
Очень вкусные конфеты! Чернослив в шоколаде — я ваш фанат. Взяли в Санатории Квитка полонини- 2 кг коробку, и за 2 недели ничего не осталось. Это ли не показатель качества. А остатки косточек встречаются внутри конфет, но это ручная работа!!! И нужно читать предупреждения на упаковке-!!! Они предупреждают!!! Будет осторожны! Могут быть косточки!!! Большое спасибо производителю!!! За вкусную продукцию!!!
Сьогодні св.Миколая тягаю в дітей ці цукерки, дуже смачні, склад і обгортка теж дуже оригінальні
14:02
забираю свої слова назад. Видалити не вдається.
15:23
Аферисти на касі.
15:20
Сьогодні,4 жовтня 2020року мені до чеку № 159 на касі №2 добавили Сушку Ханас Малютка за 14,36. Ви кожному нак всушуєте?
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 215