Завтра, водії, не забутдьте увімкнути фари!

Завтра, водії, не забутдьте увімкнути фари!

Від завтра, з 1 жовтня по 1 травня, на заміських дорогах транспортні засоби зобов’язані рухатися за межами населеного пункту в світлий час доби з увімкненими денними ходовими вогнями або ближнім світлом фар.

Це пов’язано з необхідністю додаткового позначення транспортного засобу при недостатній видимості, зокрема в осінньо-зимовий період.

За порушення цього правила передбачено штраф в розмірі від 425 до 510 гривень.

1663

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...