Підопічних терцентру пригостили солодощами

Підопічних терцентру пригостили солодощами

Минулого тижня в територіальному центрі соціального обслуговування Дубна (надання соціальних послуг) відбувся тематичний вечір “Вас завжди будуть пам'ятати, бо кожному є про що згадати” з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку.
Щоб підтримати та привітати підопічних терцентру, на захід завітало керівництво та працівники міської ради, представники Дубенської організації ветеранів України, працівники бібліотечних закладів міста та міського клубу, студенти коледжу культури та мистецтв, учні ЗОШ №6, №7.
Усі підопічні терцентру отримали в день свята від міської влади солодкі подарунки. Під час проведення заходу підопічним терцентру, крім святкового гарячого обіду, був накритий солодкий стіл.

1280

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...