Дубенському чемпіонові світу вручили нагрудний знак
Вчора, 3 жовтня, голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк привітав тренера-викладача Дубенської районної ДЮСШ Василя Осійчука з перемогою на Чемпіонаті світу з веслування на човнах «Дракон», де він виборов 2 золоті медалі у складі збірної України.
Також Василеві було вручено Почесну грамоту та нагрудний знак Рівненської обласної державної адміністрації за значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту.
Нагадаємо, що на сесії міської ради спортсмену, який вже декілька років стояв на черзі на отримання землі, нарешті з нагоди перемоги пообіцяли виділити земельну ділянку.
Коментарі