Ансамбль "Візерунок" отримав диплом

Ансамбль

Днями народний ансамбль “Візерунок” Дубенської школи мистецтв взяв участь у фестивалі народної музики імені Анатолія Андрухова, що проходив у смт.Млинів. Учасники ансамблю отримали диплом фестивалю та цінний подарунок.

1718

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...