Ансамбль "Візерунок" отримав диплом
Днями народний ансамбль “Візерунок” Дубенської школи мистецтв взяв участь у фестивалі народної музики імені Анатолія Андрухова, що проходив у смт.Млинів. Учасники ансамблю отримали диплом фестивалю та цінний подарунок.
Коментарі