Пенсіонери будуть їздити у маршрутах за 1 гривню!
Сьогодні, 6 жовтня, відбулося позачергове засідання виконкому Дубенської міської ради. Найцікавіше питання — зміна тарифів проїзду у міських маршрутках. У результаті, із 17 жовтня пенсіонери із 9 до 16 год платитимуть у громадському транспорті гривню, в інший час — повну вартість, тобто 3 грн. У неділю весь день вартість проїзду для пенсіонерів — 1 гривня.
Для звичайних пасажирів вартість так і залишилася 3 грн. Нагадаємо, що із 12 по 24 вересня обстежували пасажиропотік у місті. Тому до такого рішення економісти прийшли у результаті даних щодо пасажиропотоку.
Коментарі