Із понеділка у Дубні розпочнеться опалювальний сезон

Із понеділка у Дубні розпочнеться опалювальний сезон

Вчора члени виконкому Дубенської міської ради проголосували за те, що з понеділка, 10 жовтня, розпочнеться у місті опалювальний сезон. Таке рішення зумовлене холодними погодніми умовами, адже традиційно опалювальний сезон розпочинається з середини жовтня.

1831

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...