Із понеділка у Дубні розпочнеться опалювальний сезон
Вчора члени виконкому Дубенської міської ради проголосували за те, що з понеділка, 10 жовтня, розпочнеться у місті опалювальний сезон. Таке рішення зумовлене холодними погодніми умовами, адже традиційно опалювальний сезон розпочинається з середини жовтня.
Коментарі