Міський голова переплутав Бандеру з Бендерою

Міський голова переплутав Бандеру з Бендерою

Минулого тижня відкрили та освятили у Дубні пам'ятний знак Степану Бандері. Зійшлося на захід близько 200 людей, серед яких, як прихильники, так і противники цієї події. Міський голова Василь Антонюк подякував спонсорам та усім, хто долучився до відкриття монументу БЕндері. Саме так багато разів мер назвав прізвище провідника ОУН(б). Виступив на відкритті і один із спонсорів — Олександр Дехтярчук, який, згідно з його словами, вже давно мріяв про про пам’ятник Бандері.

Автор пам'ятного знаку — відомий скульптор та художник Віктор Рожик з Коростишева Житомирської області. Якщо гроші на сам знак дали спонсори, то на благоустрій території були виділені кошти з бюджету міста.

1934

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...