Дубенчани добровільно здають зброю
Упродовж чотирьох днів жителі Рівненщини здали до поліції сім рушниць, три штик-ножі, кастет та ствол.
У Дубенський відділ поліції 38-річний місцевий мешканець приніс для подальшого знищення штик-ніж, який знайшов на початку осені в лісі поблизу села Переросля. А 53-річний дубенчанин добровільно видав два штик-ножі, які він виявив на одній із вулиць міста.
Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, згідно з вимогами статті 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності.
За інформацією Відділу комунікації поліції Рівненської області
Коментарі