Двадцять депутатів проголосувало за виділення землі під новий пам'ятник
Сьогодні на позачерговій сесії депутати майже одноголосно підтримали питання Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її в постійне користування відділу культури та туризму Дубенської міської ради. На попередньому засіданні позачергової сесії було виділено356 805 грн. на будівництво пам'ятника Борцям за Волю та Незалежність України на майдані Незалежності в м. Дубно. Цього разу затвердили відведення в постійне користування відділу культури та туризму земельної ділянки на майдані Незалежності, площею 0,0090 га.
Дубенчани обурюються з цього приводу, адже вважають, що 356 тисяч можна було б використати раціональніше, зокрема на очищення Ікви, на допомогу хворим, на підтримку військових АТО, на покращення доріг та вулиць. Багато хто незадоволений і самим зовнішнім виглядом пам'ятника, і місцем його розташування. Але серед тих депутатів, які прийшли на засідання, утримався лише Віталій Никитюк. Інші або і справді вбачають в монументі родзинку та окрасу Дубна, без якої місту ніяк не обійтися, або залежні якось від міського голови, який на сесії активно закликав бути патріотами і проголосувати за встановлення.
Коментарі