Двадцять депутатів проголосувало за виділення землі під новий пам'ятник

Двадцять депутатів проголосувало за виділення землі під новий пам'ятник

Сьогодні на позачерговій сесії депутати майже одноголосно підтримали питання Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її в постійне користування відділу культури та туризму Дубенської міської ради. На попередньому засіданні позачергової сесії було виділено356 805 грн. на будівництво пам'ятника Борцям за Волю та Незалежність України на майдані Незалежності в м. Дубно. Цього разу затвердили відведення в постійне користування відділу культури та туризму земельної ділянки на майдані Незалежності, площею 0,0090 га.

Дубенчани обурюються з цього приводу, адже вважають, що 356 тисяч можна було б використати раціональніше, зокрема на очищення Ікви, на допомогу хворим, на підтримку військових АТО, на покращення доріг та вулиць. Багато хто незадоволений і самим зовнішнім виглядом пам'ятника, і місцем його розташування. Але серед тих депутатів, які прийшли на засідання, утримався лише Віталій Никитюк. Інші або і справді вбачають в монументі родзинку та окрасу Дубна, без якої місту ніяк не обійтися, або залежні якось від міського голови, який на сесії активно закликав бути патріотами і проголосувати за встановлення.

1798

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...