Дубенчанина Володимира Панкевича відпустили додому!
25 жовтня у Харкові відбувся суд над дубенським волонтером, активістом Володимиром Панкевичем.
На початку засідання з'ясувалось, що сторону обвинувачення представляє прокурор, який не має ніякого права на це. В нього була відсутня постанова про призначення на дане кримінальне провадження.
На відповідну заяву адвокатів судді відповіли відмовою. У зв'язку з цим було подано клопотання про відвід суддівської колегії, на що теж відмовлено.
Далі було подано клопотання про взяття на поруки або інший запобіжний захід. Судді задовольнили клопотання частково.
Врешті-решт, судді відпустили Володимира під заставу. Всі кошти внесли.
Володимира мають відпустити вже ближчим часом.
За інформацією Правого Сектору
Коментарі