Дубенчанина Володимира Панкевича відпустили додому!

Дубенчанина Володимира Панкевича відпустили додому!

25 жовтня у Харкові відбувся суд над дубенським волонтером, активістом Володимиром Панкевичем.

На початку засідання з'ясувалось, що сторону обвинувачення представляє прокурор, який не має ніякого права на це. В нього була відсутня постанова про призначення на дане кримінальне провадження.

На відповідну заяву адвокатів судді відповіли відмовою. У зв'язку з цим було подано клопотання про відвід суддівської колегії, на що теж відмовлено.

Далі було подано клопотання про взяття на поруки або інший запобіжний захід. Судді задовольнили клопотання частково.

Врешті-решт, судді відпустили Володимира під заставу. Всі кошти внесли.

Володимира мають відпустити вже ближчим часом.

За інформацією Правого Сектору

1779

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...