40 років виповнилося дитсадку на Дубенщині, який мав титул кращого в області

40 років виповнилося дитсадку на Дубенщині, який мав титул кращого в області

Наприкінці серпня цього року дитячий садочок «Колосок», що знаходиться в Мирогощі Дубенського району, відзначив свій 40-ий ювілей. Створити гарний сучасний садок в українській провінції завжди було непросто: дається взнаки відсутність щедрого фінансування з боку держави, та й не кожен досвідчений спеціаліст погодиться працювати в селі. Але мирогощанцям вдалося зробити майже неможливе: сформувати дошкільний навчальний заклад надзвичайно високого рівня: тут є психолог, що працює з дітьми, проводяться музичні заняття, велика увага приділяється фізкультурно-оздоровчому вихованню.

Сучасні методики в сільському садочку

Мирогощанський садок влаштовує для дітлахів заняття з дихальної, коригуючої та психогімнастики, навчає їх основам самомасажу, загартовуванню, практикується ароматерапія. Не забувають і про більш традиційні рухливі спортивні розваги та звичайні прогулянки, що також сприяє зміцненню здоров'я малюків. Для дівчаток при дитсадку діє гурток художньої гімнастики, а для хлопчиків – гурток «Богатирі».

Як святкували ювілей дитсадка

День свого 40-річчя «Колосок» відзначив із розмахом: приїхало чимало гостей, серед яких були чиновники, депутати, колишні вихованці дитсадка та ветерани дошкільної освіти, котрі в ньому працювали. Нинішні співробітники «Колоска» разом із дітлахами зустріли гостей на порозі та влаштували для них оригінальну театралізовану екскурсію закладом, у цікавій віршованій формі розповіли, яким є їх дитсадок нині. Після цього всіх запросили до святково прикрашеної актової зали, де почесним гостям надали слово.

Добрі слова від гостей та працівників

Юрій Парфенюк, голова Дубенської РДА, зазначив, що зі стін дитсадка було випущено не одне покоління – ці люди нині працюють на освітянській ниві та в сфері економіки, розбудовуючи нашу державу. Начальниця відділу освіти Дубенської РДА Галина Вознюк нагадала, що в 2008 році «Колосок» переміг в обласному конкурсі і здобув звання кращого дошкільного навчального закладу року – це свідчить про високий рівень виховання та навчання в дитсадку. Останні 28 років «Колосок» очолює Ірина Безух, відмінник освіти України, володарка нагрудного знаку «Софія Русова». Завідувачка дитсадка розповіла, що протягом цих років було чимало проблем, але працівники дошкільного закладу з ними впоралися.

Як вдалося створити такий дитсадок на селі?

У чому секрет успіху «Колоска», мимоволі повідали сільська голова Мирогощі Надія Чух та народний депутат України Олександр Дехтярчук: перша зазначила, що в дитсадку працюють дуже мудрі, люблячі та терплячі керівники, вихователі, няні, пралі, двірники, кухарі, а другий відмітив, що колектив дитсадка є дружною командою, яка все робить спільними злагодженими зусиллями, тому є й результат. Наприкінці кращих працівників «Колоска» нагородили грамотами, вручили подарунки і побажали й надалі підтримувати високу планку в роботі та досягати нових вершин.

1987

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...