Володимир Панкевич поїхав не додому, а на фронт

Володимир Панкевич поїхав не додому, а на фронт

На своїй сторінці у Фейсбуці Правий Сектор Харківщини оприлюднив новину:

«Ну ось і все. Володя Панкевич нарешті на волі і вже через годину після звільнення він поїхав не додому, а на фронт!!! Можете собі таке уявити???.. Майже 24 години його на останок промурижили в СІЗО… Незважаючи на власні обіцянки випустити сьогодні вранці… Просто так… цинічно без поважної причини… Ну не може вважатись в державній установі поважною причиною для незаконного утримання в СІЗО відвідання начальником похорон… Так патріот і боєць після піврічного арешту, вього годину поспілкувавшись з рідними, поїхав на фронт і далі захищати в тому числі і „оновлену“ і „реформовану“ мерзоту...

А всім іншим, хто підтримував нас на судах, носив йому передачі і продовжує боротись за волю кожного патріота — велика подяка, без вас ми би нічого не зробили! Воля або смерть!!!

1994

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...