До Дубенського відділку поліції упродовж жовтня здали 13 одиниць зброї
Протягом жовтня громадяни мали змогу добровільно здати до поліції зброю, боєприпаси та вибухові матеріали. До Дубенського відділку в цей час було здано 13 одиниць зброї, а саме:
— 1 нарізну рушницю (після смерті власника один із родичів виявив бажання переоформити її на себе);
— 4 саморобні пристрої; — 7 предметів, що відносяться до холодної зброї (ножі та штики).
Один газовий пістолет власник віддав до поліції, оскільки більше в ньому не має потреби.
Усе прийняте, окрім карабіна, буде передано до відділу озброєння Головного управління Нацполіції України в Рівненській області для знищення.
Коментарі