До Дубенського відділку поліції упродовж жовтня здали 13 одиниць зброї

До Дубенського відділку поліції упродовж жовтня здали 13 одиниць зброї

Протягом жовтня громадяни мали змогу добровільно здати до поліції зброю, боєприпаси та вибухові матеріали. До Дубенського відділку в цей час було здано 13 одиниць зброї, а саме:

— 1 нарізну рушницю (після смерті власника один із родичів виявив бажання переоформити її на себе);
— 4 саморобні пристрої; — 7 предметів, що відносяться до холодної зброї (ножі та штики).
Один газовий пістолет власник віддав до поліції, оскільки більше в ньому не має потреби.
Усе прийняте, окрім карабіна, буде передано до відділу озброєння Головного управління Нацполіції України в Рівненській області для знищення.

1526

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...