У міській поліклініці модернізували флюорографічний рентген-діагностичний апарат 12ф7
У понеділок, 31 жовтня, відбулося урочисте введення в експлуатацію після модернізації цифрового блоку флюорографічного обладнання — флюорографічного рентген-діагностичного апарату 12ф7. Було замінено флюорографічну камеру на цифровий приймач ФЗОЦ з доведенням його до рівня цифрового рентген-діагностичного комплексу ФЗОЦ, що покращує рентген-діагностику, доступність рентген обстеження внутрішніх органів та систем.
Після проведення модернізації опромінення пацієнтів зменшиться в 10 разів та видача результатів буде проведена через 5 хв. після обстеження. Це обладнання забезпечить економію коштів на використання рентген-плівки та хімреактивів, а також надасть можливість створення електронного архіву рентген-знімків пацієнтів та оперативної передачі отриманих знімків пацієнта через електронну мережу лікуючому лікарю. Для цієї модернізації було використано 450 тис. грн. з бюджету міста.
Коментарі