У Смизі горіла вантажівка
Минулої ночі, за 30 хвилин до 1 год, у смт. Смига Дубенського району горіла вантажівка.
Поблизу ДП «Смига-торф» з невідомих поки причин пожежа сталася у КАМАЗі. В результаті вогнем знищено кабіну та моторний відсік вантажного автомобіля. Збитки від пожежі встановлюються.
Коментарі