Дубенчан навчали розробляти Стратегію сталого розвитку міста

Дубенчан навчали розробляти Стратегію сталого розвитку міста

Днями в міській раді провели семінар-навчання на тему «Процес розробки Стратегії сталого розвитку міста» для службовців органу місцевого самоврядування та працівників закладів бюджетного сектору міста.

Захід організувало управління економіки і власності Дубенської міської ради. Семінар провели координатор обласного ресурсного центру проекту МРГ Петро Вахнюк та координатор ресурсного центру зі сталого розвитку Острозької академії, кандидат наук з державного управління та викладач проектного менеджменту Національного Університету «Острозька академія» Олена Шершньова.

Присутнім надали інформацію стосовно основних етапів та особливостей розробки Стратегії сталого розвитку міста та роз’яснили особливості складання проектних заявок на отримання грантової підтримки у фінансуванні проектів.

2102

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...