Дубенський крадій зі стажем попався на бананах і помідорах

Дубенський крадій зі стажем попався на бананах і помідорах

Минулого тижня у Дубно сталося незвичне затримання: піймали злодія, який намагався вкрасти банани та помідори. Цього чоловіка новачком у сфері крадіжок не назвеш: досвідчений зловмисник, незважаючи на доволі молодий вік, входив до когорти невловимих злочинців – обчистив не одну квартиру, але не завжди попадався правоохоронцям. І от нарешті погорів на спробі нестандартного грабунку, коли націлився не на золото чи дорогу техніку, а на овочі та фрукти.

Попередні походеньки дубенського грабіжника

Зараз цьому молодику 28 років, але стаж крадіжок у нього ніяк не менше шести років. Вперше правоохоронці зацікавилися ним ще в 2009 році, коли він почав обчищати будинки. Тоді злочинцю присудили виплатити штраф, однак цей факт не відвернув його від протизаконного діяння. Підбираючи ключі до квартир та будинків, крадій потрапляв у помешкання, знаходив гроші та золоті прикраси, після чого залишав житло, акуратно зачинивши за собою двері.

Загалом він вкрав цінностей та коштів на суму близько 20000 гривень, кажуть у Дубенському міському відділі міліції.

За підрахунками правоохоронців, невловимий молодик встиг здійснити не менше шести крадіжок із різних квартир та будинків. І от нарешті нещодавно його затримали!

Невдала крадіжка помідорів і бананів

Злочинець вирішив пограбувати жінку-підприємця, яка торгує овочами та фруктами. До будинку жертви дістався з комфортом – на таксі. Підібрав ключ до гаража, де зберігався товар, забрав 19 кг бананів та 125 кг помідорів, потім повернувся повторно. Ось це він уже зробив даремно!

Господиня прокинулася, побачила непрошеного гостя і поцікавилася, чому молодик тиняється біля її гаража в таку ранню годину. Спершу крадій намагався збрехати, що хоче придбати в жінки помідори, але коли та стала наполегливо ставити йому все нові й нові запитання, він не витримав словесної екзекуції і втік. Господиня відразу ж зателефонувала в міліцію.

Таким чином правоохоронцям вдалося відразу ж встановити, хто здійснив крадіжку, і висунути 28-річному Володимиру звинувачення за 3-ю частиною 185-ої статті Кримінального кодексу. Начальник Дубенського міського відділу міліції Леонід Михалко повідомляє, що крадія взяли під варту – до цього чоловік перебував на випробному терміні, котрий був йому призначений за попередній майновий злочин. Цього разу Володимир може сісти за грати на 3-6 років.

2821

2 коментаря

Владимир
12:34
Не полностью достоверная и правдивая информация, за опубликование которой можно и понести ответственность. Или вы считаете что нести ее должны и будут только те о которых вами написано??????? Неправильная трактовка и перекручивание фактов не простительная вещь для издания типа вашего!!!
13:28
Ви вже вдома?
Цього разу Володимир може сісти за грати на 3-6 років.
Завантаження...