Не лякайтеся увімкнених сирен!

Не лякайтеся увімкнених сирен!

10-11 листопада в області перевірятимуть систему оповіщення. У ці дні будуть включатися сирени, можуть передаватися інформаційні повідомлення для жителів Рівненської області.
Попереджуємо – це лише навчання.
Перевірятимуть техніку, адже вона у разі реальної небезпеки повинна працювати бездоганно.
Тому у Рівненській ОДА звертаються до населення Рівненщини – з розумінням віднестися до звучання сирен та уважно слухати інформаційні повідомлення про те, що саме їм потрібно робити, аби захистити себе.

1493

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...