Титул «Міні-міс Дубно 2016» виборола учениця ЗОШ №7

Титул «Міні-міс Дубно 2016» виборола учениця ЗОШ №7

Свято краси та талантів, елегантності та грації – шоу-конкурс «Міні-міс Дубно 2016» відбулося у Будинку дітей та молоді. За звання найкращої позмагалося 8 красунь, які під час кастингу були відібрані з понад сотні юних дубенчанок.

Хоча свято тривало понад 3 години – із зали більшість глядачів вийшли з чудовими враженнями, адже конкурс такого масштабу відбувся у місті вперше. Наталії Халіль, у якої за плечима вже чимало успішно організованих шоу, вдалося залучити до заходу багатьох спонсорів, зокрема міжнародне модельне агентство «Панна», що у місті Рівному, ідитячий журнал моди та краси «Харвед кідс».

За перемогу та чудові призи позмагалися дівчатка віком від 10 до 14 років: Іоанна Мельник, Яна Халіль, Мартіна Хамраєва, Маргарита Терехова, Юлія Топілко, Катя Онищенко, Ліля Молінська та Дарина Логін. До бажаного тріумфу красуні пройшли п’ять етапів, кожен з яких розкрив таланти, вміння, артистизм, інтелект, чарівність та багатогранність кожної з претенденток на титул «Міні Міс». Під час першого етапу конкурсу «Візитна картка» — дівчатка представлялися в оригінальній формі. На наступному етапі – «Таланти» юні леді не просто демонстрували свій талант, а й презентували ним певну країну. Тому глядачі побували, окрім України, ще й за кордоном – в Австрії, Індії, Іспанії, Туреччині, Кубі, Болгарії та в Єгипті.

Міні-міс повинна бути не лише красивою та талановитою, а ще й розумною та дотепною. Тому під час «Інтелектуального» етапу кожна з дівчат витягнула прізвище того, хто буде їй задавати запитання. Після чого за 10 секунд потрібно було дати чітку, лаконічну, змістовну і щиру відповідь. Питання від журі були різної складності: одні запитували столиці країн та про улюблених літературних героїв, інші – про мрії та плани.

Після такого трохи стресового для учасниць етапу конкурсу – дівчатка перевтілилися у казкових героїв. Журі повинно було оцінити вміння втілюватися в образ. На «Казковому балу» побували Рапунцель, Білосніжка, Червона Шапочка, Маліфісента, Барбі, Принцеса Тіана, Софія Прекрасна та Попелюшка.

Фантазію та оригінальність леді проявили під час дефіле у саморобних сукнях. Учасниці повинні були вдома виготовити костюм із екоматеріалів та придумати для нього назву. Різноманіття виробів вражало: із кухонних мочалок, сміттєвих кульків, шпалер, паперу… Творчий підхід продемонструвала кожна конкурсантка.

Доки журі підсумовували бали, ведучі оголосили переможницю Інтернет-голосування, за яку користувачі соцмережі віддали найбільшу кількість голосів. Нею стала Лілія Молінська. Також глядачі обрали Міні Міс Глядацьких симпатій 2016 – Дарину Логін. Отож до фінального дефіле дві учасниці пішли готуватися вже з нагородами.

Упродовж свята між виступами конкурсанток розважали глядачів співами, танцями, стенд-апом – Аня Хровст, Владислав Корженевський та Ірина Зозуля, Ірина Буркацька, Іванка Наконечна, а також хореографи коледжу культури та мистецтв – Володимир Шкльода та Влад Артемовець. Ще перед початком виступів привітала присутніх та побажала гарного свята директор Будинку дітей та молоді – Марія Степанівна Гуменюк.

Не обійшлося на святі без сюрпризів. Після фінального виходу учасниць у розкішних сукнях – розпочалася церемонія нагороджень. Привітати дубенчанок приїхала з Рівного малесенька 4-річна принцеса – найтитулованіша модель Рівного, Міні-Міс України 2016 – Євангеліна Шмідт. Хоча дівчинка ще зовсім крихітна, але обрати, на свій погляд, найкращу змогла. Фавориткою Єви стала Маргарита Терехова, якій дівчинка вручила від себе подарунок.

Завітала на конкурс іще одна юна красуня – дубенчанка Софія Бороденко, яка на світовому конкурсі виборола головний титул – Міні-міс світу 2016 та Міні-топ модель світу. Найбільше сподобалася Софійці – Юлія Топілко, яка теж отримала презент.

Ще було чимало приємних подарунків, але всі чекали – оголошення результатів конкурсу. До речі, оцінювали виступи учасниць: начальник відділу з питань освіти, сім’ї, молоді та спорту Дубенської міської ради Ольга Кобилянська; директор міжнародного модельного агентства «Панна» Вікторія Дембіцька; Містер Дубно-2016, ведучий багатьох заходів міста, шоу-мен, Олександр Палій; хореограф, чемпіонка України з латиноамериканських танців, фітнес-тренер оздоровчо-реабілітаційного центру «Фізіофіт» Олександра Рева; фотограф, ІІІ Містер Дубно Антон Тимощук; директор дитячого журналу моди та краси «Харвед кідс» Марина Савчук та режисер, актор, драматург, ведучий Іван Сокол.

Отож почесним званням Міні-міс «Чарівність» нагородили Катю Онищенко, Міні-міс «Фотомодель» — Маргарита Терехова, Міні-міс «Вишуканість» — Лілія Молінська, Міні-міс «Артистичність» — Юлія Топілко, Міні-міс «Стиль» Мартіна Хамраєва. Щодо призерів, то ІІІ Міні-Міс Дубно-2016 стала Даша Логін, ІІ Міні-Міс Дубно 2016 — Яна Халіль, і омріяний титул Міні-Міс Дубно 2016 виборола Мельник Іоанна. Усі учасниці отримали грамоти та цінні подарунки, а для Іоанни – ще й фотосесія для журналу «HARVED kids». Світлина дівчинки прикрасить обкладинку видання.

Переможниця конкурсу, учениця 7 класу ЗОШ №7 в інтерв’ю нам зізналася:«Я зовсім не очікувала перемогти. На репетиціях я вважала, що мої виступи будуть найгірші. І коли ще до оголошення результатів за кулісами мені всі бігали і казали, що я виграла – мені не вірилося. Я дуже-дуже дякую мамі Олені, яка мені у всьому допомагала, підтримувала та надзвичайно за мене хвилювалася, ще більше ніж я сама. Саме завдяки мамі я стала Міні-міс Дубно.У майбутньому планую брати участь і в інших конкурсах та досягати високих результатів.».

Щоб детальніше дізнатися про організаційні моменти конкурсу ми по завершенню свята поспілкувалися із головною затійницею, яка взяла на свої тендітні плечі всю відповідальність — Наталею Халіль.

— Чи були труднощі під час організації свята?

Найбільші труднощі – фінансові, адже, на жаль, Дубенська міська рада на різні проекти виділяє сотні тисяч гривень, а для заохочення дітей – майбутнього нашої держави – грошей у них немає. Тому прийшлося викручуватися, віддавши на конкурс свою зарплату, також допомогли батьки учасниць, 1500 гривень виділило міське Управління освіти. Хоча задуми були значно більші – планували великий красивий банер зробити, гарну декорацію. У результаті, декорацію робили ми з донькою.

— Але загалом, на Вашу думку, свято вдалося?

— Я завжди прислухаюся до відгуків людей. І вже отримала багато компліментів за професійно організоване свято. Раніше переможці подібних конкурсів отримували корону, оскар – і десь у них вдома на поличці воно припадає пилом. Цього разу ми зробили великий крок уперед, адже наші дівчатка отримали путівку на участь в обласному конкурсі Міні-міс, також мають змогу навчатися в школі моделей. Підтримка успішних людей з інших міст надихає працювати ще краще. Також до нас завітали Міні-міс України, Міні-міс Всесвіт – це цікаво та стимулює інших.

Нікому не секрет, що у конкурсі брала участь Ваша дочка. Чи не було претензій з боку інших?

— До мене було дуже багато питань з приводу того, чому моя донька бере участь у конкурсі. Тому я усім відповідаю – у конкурсі брало участь 8 моїх доньок. У нас немає такого, що це моє, а це – чуже. Всі наші, всі свої і всі рідні. Вам це підтвердить будь-хто з них.

— Чим далі дивуватиме дубенську публіку?

Хочемо організувати битву талантів, де кожен із суддів набере команду – і потім ті команди між собою будуть змагатися. А у 2017 році я планую зробити об’єднаний конкурс Міс і Містер Дубно. Вже у мене є цікаві ідеї, тому будемо старатися кожним наступним конкурсом перевершувати попередній.

— Хоча значної фінансової підтримки у Вас не було, проте дівчатка зійшли зі сцени з подарунками. Кому хочете подякувати?

Ми щиро подякуємо спонсорам, які посприяли у проведенні нашого свята. А саме: управлінню освіти сім’ї, молоді та спорту Дубенської міської ради; приватним підприємцям Галині та Олександру Штукам, кафе «Алекс»; магазину «Квіточка», фітнес-центру «Фізіофіт»; магазину краси та догляду «PROSTOR», магазину спортивного одягу «Гера», модельному агентству міжнародного рівня «Панна», дитячому журналу краси та моди «Харвед кідс», дубенському телебаченню, газетам «Замок», «Наше Дзеркало», «Дзеркало+» та «Скриня».

Директор міжнародного модельного агентства «Панна» Вікторія Дембіцька теж не стримала захоплення від проведеного конкурсу. Жінка зізналася, що не очікувала у Дубні побачити свято на такому рівні, більше того їй тяжко було визначити фавориток та відзначити їх призами від модельного агентства. Проте в результаті Маргарита Терехова

отримала 50% знижки на навчання в «Панні», Мартіна Хамраєва – безкоштовний місяць навчання, а Даша Логін та Іоанна Мельник – путівку на конкурс Міні-міс Рівненщини, без проходження відбіркових етапів.

Автор: Мар’яна Росоловська

Фото: Сергій Романов

Фотогалерея:
Титул «Міні-міс Дубно 2016» виборола учениця ЗОШ №7 0Титул «Міні-міс Дубно 2016» виборола учениця ЗОШ №7 1Титул «Міні-міс Дубно 2016» виборола учениця ЗОШ №7 2Титул «Міні-міс Дубно 2016» виборола учениця ЗОШ №7 3Титул «Міні-міс Дубно 2016» виборола учениця ЗОШ №7 4Титул «Міні-міс Дубно 2016» виборола учениця ЗОШ №7 5Титул «Міні-міс Дубно 2016» виборола учениця ЗОШ №7 6
3070

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...