Наслідки негоди розчищають військові

Наслідки негоди розчищають військові

У понеділок, 14 листопада, до боротьби з наслідками снігопаду в напрямках населених пунктів Дубно-Мирогоща-Варковичі-Квітневе-Озеряни на спеціалізованій техніці приступили військовослужбовці за контрактом. Зокрема Михайло Повшук на бульдозері БАТ-2 та Анатолій Скібінський на ПЗМ-2 за дві доби вже розчистили понад сто кілометрів снігових заметів, відбуксирували десятки цивільних автомобілів. — Повідомляє офіцер прес-служби Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец.

Сьогодні, 16 листопада, роботи з допомоги місцевому населенню з ліквідації наслідків негоди за участю представників Центру дорожнього забезпечення Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України тривають.

1325

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...