Відзначили День Соборності та Гідності
У понеділок, 21 листопада, біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні на Острівку відбулося віче “Свіча пам'яті”, приурочене подіям Помаранчевої революції та Революції Гідності.
Близько сотні небайдужих дубенчан приєдналися цього заходу. Учасники пам’ятних подій та представники влади виступили перед присутніми зі спогадами про революційні події.
Святі отці міського благочиння відслужили панахиду за полеглих під час Революції та АТО.
Після офіційної частини поклали квіти до пам’ятника Небесної сотні.
За інформацією Дубенської РДА
Коментарі