Головного лікаря ЦРЛ депутати не підтримали!
Минув вже майже рік, як Віталія Табачука депутати Дубенської районної ради обрали головним лікарем Дубенської ЦРЛ. У звязку з цим, 25 листопада, на засіданні сесії, депутати вирішували подальшу долю керівника медичного закладу під час розгляду питання «Про продовження контракту із Табачуком Віталієм Петровичем – головним лікарем комунального закладу «Дубенська центральна районна лікарня»».
До слова, напередодні засідала медична комісія райради, яка підтримала цього кандидата та проголосувала за продовження дії контракту із Віталієм Петровичем на 5 років. Окрім того, 18 керівників відділень, лікарів районної лікарні також підтримали кандидатуру діючого керівника.
Але після тривалих дискусій, із 22 присутніх лише 7 депутатів проголосували «за» продовження контракту із Віталієм Петровичем. Інші депутати були проти або утримались.
У результаті вирішили, що зберуть комісію, яка перевірить медзаклад, а Віталій Табачук підготує звіт про роботу.
На наступній грудневій сесії депутати іще раз вирішуватимуть, чи продовжувати контракт із діючим керівником чи обирати іншого.
Коментарі