Головного лікаря ЦРЛ депутати не підтримали!

Головного лікаря ЦРЛ депутати не підтримали!

Минув вже майже рік, як Віталія Табачука депутати Дубенської районної ради обрали головним лікарем Дубенської ЦРЛ. У звязку з цим, 25 листопада, на засіданні сесії, депутати вирішували подальшу долю керівника медичного закладу під час розгляду питання «Про продовження контракту із Табачуком Віталієм Петровичем – головним лікарем комунального закладу «Дубенська центральна районна лікарня»».

До слова, напередодні засідала медична комісія райради, яка підтримала цього кандидата та проголосувала за продовження дії контракту із Віталієм Петровичем на 5 років. Окрім того, 18 керівників відділень, лікарів районної лікарні також підтримали кандидатуру діючого керівника.

Але після тривалих дискусій, із 22 присутніх лише 7 депутатів проголосували «за» продовження контракту із Віталієм Петровичем. Інші депутати були проти або утримались.

У результаті вирішили, що зберуть комісію, яка перевірить медзаклад, а Віталій Табачук підготує звіт про роботу.

На наступній грудневій сесії депутати іще раз вирішуватимуть, чи продовжувати контракт із діючим керівником чи обирати іншого.

2222

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...