За декілька годин в області сталося майже 20 ДТП

За декілька годин в області сталося майже 20 ДТП

Три дорожньо-транспортні пригоди сталися 7 грудня у Корецькому районі, по одній — у Рівненському та Дубенському районах. Унаслідок ДТП постраждали двоє водіїв, один із яких — у лікарні.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області, 8 грудня із сьомої години ранку до поліції надійшло аж сімнадцять повідомлень про дорожньо-транспортні пригоди на дорогах області. Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини пригод, зокрема щодо потерпілих у них осіб.

Правоохоронці застерігають усіх водіїв транспортних засобів, у зв’язку з погіршенням погодних умов, бути уважним та обережними на дорогах.

1513

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...