​У Дубні обрали кращого вчителя початкових класів

​У Дубні обрали кращого вчителя початкових класів

Минулого тижня у Дубенській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулися урочистості з нагоди завершення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017» у номінації «Початкові класи».

Як повідомляють на сайті Дубенської міської ради, упродовж листопада-грудня 2016 року 19 вчителів початкових класів м. Дубна прийняли участь у фестивалі творчих уроків. На ІІ етапі шість конкурсантів проводили майстер-клас, на якому познайомили із власною системою роботи над розв’язанням проблемно-методичної теми, продемонстрували сучасні, дієві, науково обгрунтовані методи та форми роботи, використали компетентнісно зорієнтовані завдання, здійснили креативний підхід, викликали інтерес у присутніх. Також конкурсанти виконали практичне завдання: створювали власні презентації на задану тему за обмежений час, познайомили із особистими Інтернет-ресурсами.

За результатами проведених уроків, майстер-класу та практичного завдання було визначено три учасники, які шляхом жеребкування вибрали предмет, клас і тематику для проведення конкурсних уроків.

За результатами конкурсних випробувань переможцем І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017» у номінації «Початкові класи» стала вчитель Дубенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Давидюк В.В. Лауреати та дипломанти конкурсу отримали грамоти управління освіти, сім’ї, молоді та спорту та цінні подарунки від Дубенської міської організації профспілки працівників освіти.

1702

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...