Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту посіло в області ІІІ місце

Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту посіло в області ІІІ місце

Нещодавно на Рівненщині підбили підсумки організації фізкультурно-оздоровчих заходів з нагоди Дня фізичної культури та спорту України, в якому міське управління освіти, сім’ї, молоді та спорту посіло ІІІ місце. З цієї нагоди в Дубенську ЗОШ №6 завітали працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх Рівненської обласної ради», де урочисто відзначили призерів.

У присутності школярів і педагогічного складу нагороди приймали начальник відділу сім’ї, молоді та спорту управління освіти Дубенського міськвиконкому Ольга Кобилянська та головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту управління освіти Дубенського міськвиконкому Богдан Кучмей.

Однак захід не обмежився самим лише нагородженням, а продовжився в форматі фестивалю здорового способу життя, в якому команди сформовані з місцевих школярів боролися за перемогу в спортивних конкурсах. На кожному з чотирьох етапів не було фаворитів, бо всі команди рухалися дуже рівно і складно було відзначити тих, хто ж зрештою здійметься на найвище місце п’єдесталу. Але виборовши перемогу в останньому конкурсі «Флорбол», з мінімальною перевагою в загальному підсумку перемогла команда «Емемдемс» (M&M’s). Друге і третє місце дісталося «Смайликам» і «Живчикам».

В індивідуальних конкурсах, де за нагороди боролися лише по два учасники з кожної команди, найкращими стали: АндрійМандина – в конкурсі з обручем; Аліна Федічева – у вправі зі скакалкою; Валентин Тубиш – найкраще впорався з жонглюванням футбольним м’ячем, а Богдан Лічний – не мав рівних у влучності накидання кілець на конуси.

Завершився захід врученням призів від організаторів та Відділення НОК України в Рівненській області.

1330

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...