Обрано голову Дубенської ЦРЛ

Обрано голову Дубенської ЦРЛ

Хоча сесія Дубенської районної ради ще триває, а в соцмережах уже зявилася інформація про те, що скандальне питання з обранням голови Дубенської ЦРЛ — вирішено! Більшістю голосів депутатів було підтримано кандидатуру на посаду головного лікаря — Віталія Табачука.

Нагадаємо, що минулого року пан Табачук виграв вибори на голову ЦРЛ, внаслідок чого з ним підписали контракт на один рік. Наприкінці листопада частина депутатів не підтримала продовження контракту, тому сьогодні, 16 грудня, лікар звітував про діяльність після чого його обрали головою.

Підтримати Віталія Табачука із плакатами прийшла більшість колективу ЦРЛ. Вони наполягали на тому, що кращого керівника не знайти.

1662

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...