Найстаріша школа Дубна відзначила ювілей
Минулого тижня відбулося святкування 125-літнього ювілею Дубенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Святкування розпочалося в приміщенні цього закладу, де відбулася зустріч випускників, оглядова екскурсія шкільним музеєм, відкриття меморіальної дошки випускникам гімназії ім.Канарського братам Шумовським, закладання капсули “Послання нащадкам”, подячний молебень у шкільній капличці Кирила і Мефодія.
У Дубенському районному будинку культури відбувся святковий концерт, у рамках якого директору школи Вікторії Дмитрієвій були вручені цінні подарунки, а вчителям — грамоти. Святковий концерт був підготовлений учнівським та педагогічним колективом школи.
Коментарі