Епідпоріг у Дубні перевищено на 23%

Епідпоріг у Дубні перевищено на 23%

За останній тиждень по області занедужали майже 10 тисяч людей, що на третину більше ніж за попередній тиждень. Серед захворілих – близько 70 відсотків дітей. Про це повідомили у ДП «Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

За тиждень було госпіталізовано 273 особи, з них 190 дітей.

Порогового рівня захворюваність досягла на Гощанщині. Перевищення епідпорігу зареєстровано у Радивилівському (у 2 рази), Острозькому (на 9 %), Костопільському (на 19,3 %) районах та містах – Острог (на 52,1 %), Рівне (на 14 %), Дубно (на 23 %).

Вчора на карантин закрили школи Рівного, а сьогодні засідатиме комісія у Дубні, щоб вирішити, чи запроваджувати карантин у навчальних закладах міста.

1418

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...