11-річні хлопці боролися за перемогу на футбольному турнірі
Минулих вихідних команда ДЮСШ Дубна 2005 року народження брала участь у дитячому футбольному турнірі в м. Броди Львівської області.
Всього вісім команд були розділені на дві підгрупи. На груповому етапі дубенчани впевнено обіграли другу команду Бродів з рахунком 3-1 та ще дві команди відповідно 3-0 та 7-2 — і пробилися до півфіналу. Але у фінал потрапити не вдалося, адже хлопці не зуміли переграти першу команду господарів турніру. Як наслідок, гра із «Січ-Броди» завершилася поразкою 1-2.
У матчі за третє місце знову дубенчани обіграли Броди-2 з рахунком 3-1 та здобули бронзові нагороди.
Коментарі