Дубенські студенти пропагандують здоровий спосіб життя

Дубенські студенти пропагандують здоровий спосіб життя

Серед безлічі хвороб, які увійшли з людством у 21 століття, Синдром набутого імунодефіциту є найстрашнішою, наймасовішою, швидкопрогресуючою хворобою. Отож, у рамках реалізації соціального проекту «Дубенський коледж РДГУ – дубенчанам» програми «За здоровий спосіб життя» (координатор — викладач Ольга Красніцька), студенти коледжу РДГУ провели низку інформаційно-просвітницьких заходів. Старшокласників ознайомили з інформацією щодо шляхів інфікування та запобігання ВІЛ-інфекції/СНІДу, наслідків ін'єкційного споживання наркотиків та зменшення рівня ризикованої поведінки молодих людей.

Так, 20 грудня, студенти відвідали СЗОШ №5, де провели черговий виховний захід із бадьорою назвою «Здоровенькі були!» для учнів 10-11 класів. Молоді люди продемонстрували міні-сценку, відео-ролик та ознайомили присутніх із сумною статистикою, так як кожний сотий у нашій країні хворіє на цю страшну хворобу.

Як наголошує третьокурсник, учасник Молодіжної ради Тарас Лозинський: «1 грудня — Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Це один день на рік, але варто пам'ятати про загрозу кожного дня. Задля себе та дітей, нинішніх та майбутніх. Адже, життя — це скарб і його потрібно цінувати!»

1696

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...